Yüksek Kalitede TikTok Takipçileri

Yüksek Kalitede TikTok Takipçileri

Yüksek Kaliteli Tiktok Takipçileri

Son on yılın hızla büyüyen sosyal medya platformu olan TikTok hızla ilerleme göstermekte, bu yüzden çoğu markaların da dikkatini çekmeyi başardı. Hızlı büyümesine rağmen hâlâ çok yeni olduğundan içeriklerin bir kısmı deneysel oluyor. Buna rağmen çoğu kişi TikTok videoları ile ünlü olmayı başardı. TikTok’ta video çekmek için öncelikle hangi içerikler beğenilir, hangi içerikler çok izlenir diye incelemek gerek ve aynı zamanda en çok takip edilen hesaplara bakmak gerekir. Takipçi satın almak işlemiyle de takipçi artırımı kolaylıkla sağlanabilir. Yüksek kaliteli Tiktok takipçileri elde etmek açısından bu hizmetlerden faydalanmak da doğru bir yöntem olacaktır. Ancak Tiktok'ta bir başarı elde edenleri kısaca tanımak da sizlere izleyeceğiniz yolda nasıl hareket etmeniz konusunda fikir verecektir.

TikTok’un en çok takip edilen markaları ve influencerları hakkında sizlere kısaca özet geçilecek olursa, bunlar başlıca aşağıdaki gibidir:

•Loren Gray: Takipçi sayısı: 38.6 milyon. Loren Gray TikTok hesabında hepimizin bildiği konseptteki dans videolarını çekiyor, ürün inceliyor ve vlog çekiyor. Kendisi aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni.

•Zach King: Takipçi sayısı: 33.2 milyon. Zach King’i artık tanımayan yoktur heralde. Yılların sosyal medya fenomeni illüzyon gösterilerine TikTok’ta da devem etmektedir ve burada da fazla sayıda takipçi kitlesine sahip.

•Baby Ariel: Takipçi sayısı: 30.2 milyon. Asıl adı Ariel Martin. Kendisi TikTok videolı ile tanınmaya başladı. Kendisi aynı zamanda şarkıcı ve oyuncudur. Loren Gray gibi, Baby Ariel de İnstagram ve Youtube’de büyük takipçisi olan bir sosyal medya fenomenidir. Baby Ariel de Loren Gray’e benzer videolar çekmektedir.

•Kristen Hancher: Takipçi Sayısı: 23.4 milyon. Kristen Hancher Youtube’de yaptığı Kylie Jenner makyajlarıyla ünlü bir kişidir. Diğer sosyal medya platformları olan İnstagram vb. platformlarda da ciddi takipçi kitlesi olan Kristen Hancher kısa sürede büyüyüp gözler önüne gelerek TikTok’ta yerini aldı.

•Gıl Croes: Takipçi sayısı: 23.1 milyon. Gil Croes sinematik bir havada çektiği müzik videoları ile tanınmaktadır. Bu tarz paylaşımları olan kişilerin yüksek kaliteli Tiktok takipçileri opmedya.com bayimedya.net kazanması da hiç zor değildir. Gil Croes TikTokta olduğu gibi aynı zamanda İnstagram’da da takipçi sayısı çok olan ünlü bir fenomen.

•Riyaz: TikTok’unn en genç fenomenlerinden biri olan Riyaz, Hindistan’da modellik yapmakta ve aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni. Takipçi kitlesinin büyük bir kısmını da Asyalılar oluşturuyor.

•Awez Darbar: Awez Darbar Hint bir dansçı ve aynı zamanda koreograf. Kendisi TikTok hesabını da dans performanslarını sergilemek için kullanıyor. Ünlü fenomenin dansları dikkatlerden kaçmıyor.

•Jacob Sartorius: Takipçi Sayısı: 22 milyon. Jacob Sartorius bilindiği üzere en çok TikTok videoları dışında komik vloglar komik skeçler yayınlıyor. Kısaca Jacob komedi olarak bilinmekte.

•Jiff Pom: Takipçi sayısı: 20.7 milyon. Jiff Pom bir köpek. Evet yanlış duymadınız bu köpek TikTok uygulamasının en sevimli fenomeni. Bu sevimli köpek dikkatleri üzerinden eksik etmiyor.

•Jannat Zubair Rahmani: Takipçi sayısı: 20.4 milyon. Zubair Rahmani de Hindistan’ın fenomenlerinden. Rahmani daha çok diğer fenomenler ile çektiği dans videoları ile ünlüdür. Ve kardeşi de her ne kadar çok takipçiye sahip olmasa da TikTok’ta takip edilen fenomenlerden.

 

Tiktok En Çok Takip Edilen Markalar

Yüksek kaliteli Tiktok takipçileri kazanmak için içerikleriniz ile takip ettiklerinizin belli bir nitelikte olması gerekir. Görünürlüğünüzü artırmak adına bu platformda en çok takip edilen markaları takipte bulunmanız da önem arz eder.

TikTok uygulamasının en çok takip edilen markaları ise başlıca aşağıdaki gibidir:

•TikTok: TikTok’un resmi hesaplarında toplamda 90 milyonun üzerinde takipçisi vardır. TikTok'u bilmeyen yoktur heralde. Hemen hemen herkesin kullandığı bir uygulama. Bir çok kişi bu uygulamayı kullanıp fenomen olma yolunda adım atıyor. Sizler de fenomen olmak isterseniz haydi gelin TikTok uygulamasını indirip bir göz atın.

•Flighthouse: Takipçi Sayısı: 22.4 milyon. Flighthouse, Jacob Pace isminde bir CEO tarafından eğlence amaçlı kurulmuş olan bir şirkettir. Bu şirket, İnstagram, Youtube, TikTok, Spotify vb. gibi çok kullanılan platformlar için video, müzik gibi farklı içerikler üretiyor. Şirket şimdiden bu sayede geniş bir takipçi kitlesi elde etmeyi başarmış.

•NBA: Takipçi Sayısı: 7.9 milyon. NBA, bilindiği gibi daha çok sporla ilgili. Yani spor yayıncılarından farklı olarak maçın hem önemli noktalarını yayımlıyor. Hem de maçtan eğlenceli görüntülere yer veriyor. Bu özellikte onu farklı kılıyor. Bu sayede yüksek kaliteli Tiktok takipçileri bulunması da oldukça olağandır

•Nickelodeon: Takipçi sayısı: 5.8 milyon. Çocuk televizyon kanalı olan Nickelodeon yıllardır bir çok ödüllü dizilere imza atmıştır. Nickelodeon, aslında TikTok hesabını genç izleyicilerle iletişimde kalmak için kulanıyor aynı zamanda ileri yaş düzeyinde olan gruplar için de TikTok hesabından iyi bilinen eski dizillerinin nostaljik kliplerini yayınlıyor.

•Red Bull: Takipçi sayısı: 3.6 milyon. Red Bull daha çok spor yapan insanların videolarını paylaşıp kendine uygun videoları seçmekte. Daha çok hareketli şeylerden yana. Ne de olsa Red Bul kanatlandırır.

Bayi Medya